Kurz svatební koordinátorky 2017 - 2018

Kurz únor Kurz společná fotka

Máte rádi organizování společenských akcí? Bavila by Vás práce svatebního koordinátora? Přejete si rozšířit vzdělání a zkušenosti? Právě pro Vás jsme připravili nabitý dvoudenní kurz svatební organizace a koordinace, který vám přinese praktické informace a cenné zkušenosti z oblasti přípravy svateb.

Čekají Vás nejen přednášky z každé části svatebního plánování, ale také workshop a praktická část. Přednášky jsou připraveny přehledně, srozumitelně a atraktivně.

Přestože je víkend velmi intenzivní, rozhodně se u nás nebudete cítit jak ve škole!

Přednáší Jakub Rožeň (*1982) - 17 let zkušeností s organizováním společenských akcí, realizoval cca 3.000 eventů a 1.300 svateb. Autor článků, moderátor, konzultant, produkční, provozovatel Statku Blažejovice.

Kurz podzim Kurz společná fotka

Připravujeme - nejbližší termíny:

15. - 16.7.2017 Kurz Svatební koordinátorky (VYPRODÁNO 15 míst)
14. - 15.10.2017 Kurz Svatební koordinátorky + host P.Růžička (VYPRODÁNO 17 míst)
21. - 22.10.2017 Kurz Svatební koordinátorky (VYPRODÁNO 18 míst)
18. - 19.11.2017 Kurz Svatební koordinátorky (VYPRODÁNO 18 míst)
24. - 25.2.2018
NEW Kurz Svatební koordinátorky (nový koncept, 18 volných míst)

DALŠÍ TERMÍNY PŘIPRAVUJEME (pravděpodobně březen a duben 2018), NAPIŠTE PROSÍM, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT. Neváhejte, kurzy bývají dlouho dopředu vždy vyprodané. DĚKUJEME.

Milé kolegyně, pokud očekáváte naší odpověď, zkontrolujte prosím SPAM složku, případně prosím pošlete sms na 775 355 822, dáme to společně dopořádku :) Neváhete prosím, další kurzy proběhnou s největší pravděpodobností až na jaře 2018. Děkujeme a těšíme se na Vás, s úctou Kuba a Andrea

Zaručujeme velmi omezenou kapacitu pouze 10 – 18 osob / termín (obvykle 15), která zajistí kvalitu a možnost individuálního přístupu ke každému účastníkovi. Jako jediní v ČR navíc nabízíme pečlivě sestavený dvoudenní kurz za neuvěřitelně lákavou cenu s 50% slevou.

Díky našemu víkendovému kurzu můžete hravě a bez obav vkročit do úžasného světa svateb!

E

Shrnutí

Kurz příprava Kurz začátek

Reference

Dobrý večer, Jakube, abych byla upřímná, měla jsem problém s motivací - úplně upřímně, ono totiž vůbec není jednoduché napsat referenci, ve které hodláte pouze chválit. Alespoň já mám takovou zkušenost s recenzemi filmů - vždy je jednoduché napsat kousavou recenzi o absolutním braku, ale chvála dokáže znít pateticky a uměle a to jsem si ve Vašem případě rozhodně nepřála. Zkoušela jsem se vžít do osoby, která čte vaši webovou stránku poprvé (tak, jak jsem sama kdysi učinila) a jaká slova by tam ta osoba potřebovala číst, aby pochopila, jak výjimečný víkend svatebního koordinátora s Vámi jakožto lektorem je. A ať jsem přemýšlela o čemkoliv, nic nebylo dostačující - můžu tisíckrát napsat, že jsem ještě nezažila kurz, který by byl tak bohatý na informace a praktické zkušenosti, jako ten Váš. Že jsem ještě nikdy nebyla v sympatičtějším prostředí pro školení nebo že jsem ještě nikdy nebyla na školící akci, za kterou se vyplatí vydat každý vložený halíř jako byla právě ta Vaše. No a vidíte - je to čirý patetismus a ta čtenářka tomu nebude věřit. Ale možná je to tak správně, protože ať napíšu cokoliv, nikdy to nebude lepší než osobní zkušenost, ke které se možná tato dáma následně odhodlá a přesvědčí se sama. Což je jediný způsob, jak dát mým slovům smysl. Přeji mnoho úspěchů v této svatební sezóně a spokojené nevěsty,
Natalie (podzim 2016, zkráceno)


Dobrý den, moc Vám děkuji za to, jak jste kurz pojal. Vůbec jsem se nestihla nudit . Bylo tam vše důležité. Bohužel jsem si uvědomila, že bych si měla prohloubit znalosti i v jiných sférách, jako je gastronomie, technika kolem hudby, floristika a další, ale to se dalo čekat a není to pro start úplně nezbytné .

Měla jsem určitou představu, jak bych se chtěla role koordinátorky chopit, jaký postoj budu zastávat a co budu chtít v lidech vyvolat - odvahu, originalitu, odpoutání se od zvyklostí. Trochu jsem se bála, že má představa bude "mimo" Váš kurz, protože byla odvážná. Opak byl pravdou. Mluvil jste mi z duše. Z celého kurzu to pro mě bylo asi úplně nejdůležitější - jste profík - a co je víc, než když se vaše představa shoduje s tou ověřenou a zaručenou . Jídlo bylo opravdu výborné i servis slečen. O tom, jak jste přijali celou moji rodinu ani nemluvím, moc za to děkuji.
Pavla, Krkonoše (Kurz duben 2017)


Dobrý den Kubo, moc díky za perfektně zorganizovaný kurz s neskutečným množstvím informací, skvělého jídla a pití a dobré nálady. Odvezla jsem si skoro 20 stránek poznámek a jen samé skvělé dojmy. Bylo to hodně praktické, což velmi oceňuji. Všechny otázky jste se nám snažil zodpovědět a nic před námi netajil. Jelikož jsem byla jedna z mála bez doprovodu, měla jsem na začátku lehkou obavu, jak to bude s družením se, ale dvojičky naštěstí nesoukromničily a atmosféra byla celkově hodně pohodová, což potvrdil mj. pozdní sobotní odchod na kutě. Ještě jednou díky, bylo to super! Mějte se pěkně :-)
Pavlína (Kurz březen 2016)


Zdravím Jakube, Váš víkendový kurz byl jedním slovem super. Kurzu jsem se účastnila, abych načerpala nějakou inspiraci a tipy na vlastní svatbu. Před kurzem jsem sice pročetla několik článků a stránek, ale nikde jsem se nedočetla to, co jste nám Vy podal během jednoho víkendu. A za to já Vám moc děkuji.  Trochu jsem se bála, abych udržela celé dny pozornost, protože se znám ze školy, ale Vaše přednáška byla velmi zajímavá a poutavá, že jsem nedokázala odtrhnout pozornost. Vyřiďte také velké dík Vaší mamince, která nám suprově vařila (děkuji i za recept na jablečný koláč :)), a slečnám, které se o nás celý víkend staraly.
Na závěr jen pár slov k Vašemu statku. Statek hned po příjezdu na mě dýchl uvolněnou a rodinnou atmosférou, v jejímž duchu se i celý víkend nesl.
Ještě jednou děkuji, Lucie Brunerová (Kurz březen 2016)


Když jsem se přihlásila na Kurz svatební koordinátorky, neměla jsem jasnou představu, co od toho očekávat. A nyní musím říct, že jsem naprosto nadšená a všem, které toto téma zajímá, bych to vřele doporučila. Velice profesionální přístup, jak Váš tak i personálu na statku a samozřejmě výborná kuchyně Vaší maminky je nedílnou součástí celkového dojmu. Předání cenných informací, které jste získal během několikaleté praxe, dobře vybraná témata, nic jste neskrýval a o všechno se s námi ochotně podělil. A za to moc děkuji. Velice si také vážím zpětné vazby na naše skupinové úkoly, jsou to další informace a motivace pro naší budoucí práci.
Hezký den, Kelbelová (Kurz březen 2016)

Další reference

Ceník platný do 30.11.2017

Oficiální cenaCena se slevou až 50 %
Studenti8.059 CZK3.850 CZK
Dospělí8.059 CZK4.250 CZK
Firemní zákazníci8.059 CZK4.650 CZK

Prostředí

Kurzy probíhají na statku v Blažejovicích v příjemném rodinném prostředí.

Kurz příprava Kurz potrava (biokuře)

Kdo k nám na kurz jezdí?

Obvykle k nám jezdí kolegyně ve věku 16 - 55 let, z Čech, Moravy a pravidelně také ze Slovenska. Většinou si bez zkušeností přejí vkročit do světa organizace svateb, případně už některou sklužbu nabízí (dort, květiny, líčení apod.) a chtějí své služby rozšířit. Často si také přejí vylepšit vlastní svatbu, pomoci kamarádkám s organizací apod. Stejně tak k nám jezdí odborníci či majitelé svatebních míst, které zajímá jiný úhel pohledu. Jedná se tedy o pestrou paletu zkušeností, názorů a krajů, která je nejen pro diskuze velmi cenná.

Stáhněte si pdf dokument a dozvíte se více

Realizované kurzy


2017

4. – 5.2.2017 Kurz Svatební koordinátorky (13 míst - VYPRODÁNO)
4. - 5.3.2017 PŘIDÁNO PRO VELKÝ ZÁJEM (14 míst - VYPRODÁNO)
8. – 9.4.2017 Kurz Svatební koordinátorky (14 míst - VYPRODÁNO)

2016

20. – 21.2.2016 Koordinátoři (13 míst – VYPRODÁNO)
05. – 06.3.2016 Koordinátoři (12 míst – VYPRODÁNO)
02. – 03.4.2016 Koordinátoři (14 míst – VYPRODÁNO) 
29. – 30.10.2016 Koordinátoři (12 míst – VYPRODÁNO)
12. – 13.11.2016 Koordinátoři (12 míst – VYPRODÁNO)     

2015

21. – 22.2.2015 Koordinátoři (10 míst – VYPRODÁNO)  
21. – 22.3.2015 Koordinátoři (8 míst – VYPRODÁNO)  
24. – 25.10.2015 Koordinátoři (10 míst – VYPRODÁNO)  
21. – 22.11.2015 Koordinátoři (12 míst – VYPRODÁNO)

Podmínky

Cena kurzu zahrnuje vše uvedené na webu, případně v příloze, viz pdf ke stažení. Cena nezahrnuje pouze dopravu. Rezervaci je možné provést emailem. Vaše objednávka je závazná až po uhrazení zálohy ve výši 1.450 CZK nebo po provedení emailové objednávky. Zbytek kurzovného se hradí hotově na kurzu. Při zrušení kurzu ze strany klienta více jak 20 dnů před kurzem vracíme 60% uhrazené zálohy, méně než 20 dnů před kurzem vracíme 0% uhrazené zálohy. Při nekonání kurzu z jakéhokoliv důvodu na naší straně vracíme 100% uhrazené zálohy. Zálohu lze ve výjimečných případech převést na další termín, případně na kolegyni / kamarádku.

Fakturační údaje

Entertainment service s.r.o.
Betlémské náměstí 251/2
Praha 1 - Staré město, 110 00
IČ: 282 14 803

Jakub Rožeň, jednatel

es@es4u.cz

Poptávkový formulář


* celé jméno včetně diakritiky a titulů bude použito na certifikát účastníka